Andrea Viola Sluková (CZ)

Na první pohled vypadala titanová pyramida docela nenápadně. Ale jen do té doby, než jsem si ji vzala do ruky nebo jsem… více… “Andrea Viola Sluková (CZ)”

Andrea Viola Sluková

Teal Swan (USA)

Pokud bych měla shrnout energii titanu, byla by to životně důležitá síla. Titan je energie, energie, energie! Podporuje zdraví, léčení a především… více… “Teal Swan (USA)”

Hana Sahhu-Arah (CZ)

Již to bude nějaká doba, kdy jsem byla povolána k titanovým pyramidám, začaly se skládat vize, vzpomínky a informace, až jsem měla… více… “Hana Sahhu-Arah (CZ)”

Gert Gröper (DE)

Když pyramida o rozměrech 10 x 10 cm začátkem dubna 2022 dorazila, nechal jsem ji nejprve pár dní odležet, aby si zvykla.… více… “Gert Gröper (DE)”

Christine Hodil (USA)

Moje osobní setkání a interakce s titanovou pyramidou Svým jasnovidectvím a jasno slyšením vnímám, jak jsou energetické kanály malé  a velké pyramidy… více… “Christine Hodil (USA)”

Lucka (CZ)

Meditace s titanovou pyramidou. Přichází spoustu lidí. Jsou to duše. Jsou přitahované tím, co se tady děje. Ale nemohou do prostoru propojeného… více… “Lucka (CZ)”

Dagmar Kamasová (CZ)

Když jsem poprvé vzala do ruky z krabičky titanovou pyramidu, projela mnou hodně silná energie. Měla jsem husí kůži po celém těle… více… “Dagmar Kamasová (CZ)”

Jaroslav Lepeška (CZ)

Od  roku  2014  se  intenzivně  věnuji  práci s tibetskými mísami. Formou masáží, meditací, případně tvorbou zvukových doprovodů lekcí jógy. Se  sadou  nástrojů… více… “Jaroslav Lepeška (CZ)”

Ivana (SK)

Som velmi spokojná… pyramída je na účel rozvoju vedomia absolutne vhodná… pri správnom používaní mi priniesla rozvoj skvelých schopností. Ďakujem… více… “Ivana (SK)”

Honza B. (CZ)

Titanová pyramida 10×10 dorazila už před časem a tak jsem vám chtěl napsat její účinky na mě a mé okolí. Začal bych… více… “Honza B. (CZ)”