Táňa Dominika (CZ)

Pyramidu 6×6 cm mám už 4 roky a za tu dobu mě nejednou ochránila. Na konci roku 2023 jsem dostala fantastický dárek – malou cestovní pyramidu. Byla nabitá přímo od pyramidy z Mexika. V té době jsem ještě netušila, jak velikou má sílu. A protože pracuji s kyvadlem, nedalo mi to a začala jsem se ptát a pídit.

Zjistila jsem, že cestovní pyramida, nabíjená v Mexiku, má 15x větší sílu než ta, kterou mám doma 4 roky. Dala jsem jí k té větší a počkala 2 dny… Větší pyramida “nasála” tu ohromnou sílu té malé cestovní, takže byly na stejné úrovni. A protože jsem hodně zvědavá, ptala jsem se dál a zjistila, že napojení na vyšší informace kyvadlem je o 98% lepší. No a kvantování, které už beru jako součást každodenního života, se neuvěřitelně zrychlilo.

Kvantování je vyslání svého přání do kvantového pole (někdo tomu může říkat vesmír) a přání se vám dříve nebo později splní. Teda pokud tam nejsou nějaké zásadní bloky a překážky. A tady jsem zjistila, že pyramidy (konkrétně jsem testovala tu cestovní) fungují jako fantastické urychlovače. Takže jsou to takoví nenahraditelní pomocníci, teda alespoň pro mě. Za poslední měsíc jsem až žasla, jak rychle se moje kvantování zhmotňuje do reality a jaký je to fičák. Moc se těším na další zážitky, které jsou opravdu neuvěřitelné. A kdybych to vyprávěla někomu nezasvěcenému, určitě bych skončila na psychiatrii.