Meditační pyramida č.1

Rok 2021 byl z pohledu titanových pyramid doslova přelomový. Rozhodli jsme se totiž postavit velkou pyramidu z toho nejčistšího titanu, v které by se mohlo pobývat, meditovat a provádět různé další zajímavé úkony. Nápad se objevil začátkem roku a realizace projektu trvala více jak šest měsíců. I když to tak třeba nemusí vůbec vypadat, jednalo se o velice náročný proces, který zabral docela hodně času. Nakonec jsme se ale dočkali a 15.9.2021 stanula pyramida na svém předem vybraném místě. Okolnosti tomu chtěli, že toto místo se nachází jen pár kilometrů od geografického středu České republiky, což  nám přišlo nejen symbolické, ale z energetického hlediska i velice praktické… více…

Meditační pyramida č.2

Rok 2022 začal ve velkém stylu, postavili jsme další, v pořadí již druhou, meditační pyramidu.  Je opravdu veliká, základna měří 4,5 x 4,5 m, stěny a podlaha jsou vyrobené z centimetr silného čistého titanu  a její celková hmotnost je 2700 kg!!! Takto velkou pyramidu nebylo možné dopravit na místo určení v Uherském Hradišti po silnici, při její instalaci na zahradu musel dne 26.3.2022 vypomoci velký nákladní vrtulník…

Meditační pyramida č.3

V roce 2022 přišla na svět další, v pořadí již třetí  titanová pyramida. Přinesla si jméno Plejanida a vybrala si místo v Jablunkově na Severní Moravě, v nejvýchodnějším cípu České republiky. Základna má rozměry 3,5 x 3,5 m, hmotnost 450 kg.

Meditační pyramida č.4

V roce 2023 byla postavena  čtvrtá meditační pyramida, tentokrát na jihu Čech v obci Svatá Máří, nedaleko od města Vimperk, v srdci Šumavy. Rozměry základny jsou 3,5 x 3,5 m, hmotnost 700 kg. Tato pyramida je unikátní tím, že její vnitřní stěny jsou natřené zlatou barvou a její pyramidion je potažený nitridem titanu rovněž ve “zlaté” barvě. Pod pyramidou se nachází mandala sestavená z téměř 500 kg křišťálů a dalších drahých kamenů (více informací).

Mapka rozmístění titanových meditačních pyramid v ČR.

U centrální pyramidy, která se nachází  téměř v geografickém středu České republiky, je současně instalován i velký generátor torzních polí, s dvěma rotujícími, na sobě postaveným titanovými pyramidami o hmotnosti téměř 1000 kg.