Ina (CZ)

Jmenuji se Ina a popisuji moje zkušenosti z titanovou pyramidou Jezdím už třetím rokem na setkání do meditačního centra ve Svaté Máří. Teprve vloni na podzimním setkání mě najednou upoutala malá titanová pyramida. Po získání prvotních informací bylo jasno. Pyramidu jsem si koupila a odvezla domů, Druhý den jsem ji začala – dle přiloženého návodu – ukazovat náš byt. Všichni se ptali co to mám. Odpověděla jsem, že je to titanová pyramida a bude s námi bydlet 🙂 V ten okamžik slyším: “já jsem Titanka”…  Aha..co to bylo? To pyramida se přihlásila.. jméno a komunikace byly na světě.

Od tohoto dne jsme nerozlučná dvojka. Nejsem žádný vědec, neprovádím žádná měření, Jsem člověk, který díky setkáním se zajímavými lidmi a díky speciální józe našel cestu a lásku k sobě. A s mojí Titankou přišlo další obohacení. Pyramida mi pomáhá v mém životě. Díky ní jsem získala pomoc při samoléčení, objevila se i vizualizace,

Trpěla jsem velkými bolestmi krční páteře. Diagnóza – zúžený páteřní kanálek slabě tlačící na míchu. Bude potřeba operace, V hlavě znělo jasné NE! A tady přichází ke slovu Titanka. V tichu jsem si sedla, poprosila o pomoc. Ukázala mi, co se děje a dala mi i návod. Pomocí cviků a speciální vizualizace, kde přesně a jak postupovat, jsem na sobě půl roku každý den  pracovala. A výsledek – operace není nutná. HURÁ!

Od té doby mě takto moje Titanka pomohla mnohokrát. V lednu jsme byly navštívit velkou titanovou pyramidu, nikoliv v Mexiku, ani v Egyptě, ale v Jižních Čechách ve Svaté Máří. Obě jsme tam pobyly a její síla je úžasná. Doporučuji pyramidu všem, kdo má zájem o splnění neobyčejných, ale i obyčejných přání a snů.