Gert Gröper (DE)

Když pyramida o rozměrech 10 x 10 cm začátkem dubna 2022 dorazila, nechal jsem ji nejprve pár dní odležet, aby si zvykla. Poté jsem ji „probudil“ a seznámil se s ní:

1. Zkušenosti s titanovou pyramidou, když je pod postelí:

Pyramida o sobě dala okamžitě působivě vědět. Moje tělo ztěžklo.
Ztěžklo víc, než jak člověk pociťuje tělesnou hmotnost při autogenním tréninku.
Tíha. Velký klid. Být ve mně. Spokojenost. Velmi působivé!

2. Zkušenost s titanovou pyramidou, když stojí na stole těsně přede mnou
a já ji uchopím a dotknu se jí oběma rukama:

Proudy energie proudí od ramen dolů přes stehna k nohám. Citelně. Příjemně.
Poté se tělesné buňky na povrchu těla začnou koupat v bílém světle.
Tělesné buňky pak vyzařují bílé světlo směrem ven z těla. Ne daleko, ale po celém těle. Vnitřek těla se zdá být průhledně tmavý a „prázdný“, jako by tam žádné vnitřní orgány nebyly.

3. Zkušenost s titanovou pyramidou, když držím obě ruce nad vrcholem pyramidy:

Bílá energie proudí z těla pyramidy jako paprsek energie vzhůru do vesmíru. Energetický paprsek není tak hustý jako laserový paprsek. Paprsek vypadá spíše jako tok, z něhož na pár okamžiků vidíme jen kousky světla. Jako by byl paprsek světla přerušen, ale světelná energie neustále proudí vzhůru v jeho rytmu. A čím výše držím ruce nad vrcholem pyramidy, tím silnější energii lze cítit.

4. Zkušenosti s titanovou pyramidou, když mentálně sdílím své vědomí s vědomím titanové pyramidy (která má úhly jako Cheopsova pyramida!):

Pokud je mentální vědomí napojeno na vrchol pyramidy, pak se dá úžasně meditovat. Objevují se obrazy, které poskytují odpovědi na otázky. Ve své brožurce „Léčivá práce s jemnohmotným tělem“ jsem popsal své dlouholeté zkušenosti s prací se světlem a vizualizacemi, které jsem mohl provádět pomocí Light Life Tools od Slim Spurling (měděné léčivé prsteny). Teď uvidím, co nová titanová pyramida dokáže. Napínavé !

Z toho vyplývá dojem, že titanová pyramida se řídí nějakými principy
a) shora dolů (v těle);                                                                                                                                  b) zvenčí dovnitř (v těle nejprve buňky na povrchu těla);
c) z hrubého těla do těla jemnohmotného (buňky vyzařují světlo);
d) od vědomí těla k vědomí širého vesmíru.

Uvidíme, co dalšího chce titanová pyramida, abych viděl a cítil.

Gert G., Bad Salzuflen, Německo, 2022

Ročník 1947
V roce 1980 ředitel školy v důchodu absolvoval výcvik v léčivém magnetismu ve Švýcarsku a v metodách duchovního léčení u Gerdy Bareuther a u anglických léčitelů. Kromě jasnovidecké podpory je těžištěm jeho léčitelské práce aktivace samoléčebných sil prostřednictvím očisty emocionálního a mentálního těla, harmonizace čaker a nádí, používání nástrojů Light-Life (Slim Spurling) a krystalů a práce s číselnými řadami podle Grabovoi.