Anička Stahlová (CZ)

Je to již téměř rok, kdy jsem poprvé držela v ruce zlatou titanovou pyramidu 10×10. Stále mě nepřestává fascinovat, že vidím jen špičku ledovce, jak se dají pyramidy použít a co přinášejí. Krom toho, že skrz ně proudí velké množství energie, tak dokážou zprostředkovat cestu domů…. tam odkud jsme všichni přišli. Pyramid mám více a každou používám pro něco jiného, což samozřejmě je velmi subjektivní a někdo jiný to může mít jinak než já. Přesto níže sdílím, jak je to u mě doma.

Zlatá 10×10 – ráno když praktikuji védskou meditaci, beru si jí k sobě do těsné blízkosti. Stačí se naladit na její proud energie a do meditačního stavu se vstupuje mnohem jednodušeji. Zároveň je skvělá pro práci s manifestací, všechno frčí tak nějak rychleji 🙂 . Občas si tuto pyramidu dávám pod postel, při odpoledním šlofíčku – krásně rychle se zregeneruji. Na večerní spaní to ale není, neusnula bych.

Zlatá 8×8 – s tou se mi těžko navazoval vztah. Pak mě napadlo umístit jí do našeho biotopu (jezírko dlouhé 30 m) a nejenže se tam pyramidě moc líbí, ale zároveň voda se den co den začala lepšit. Energie vody se zásadně změnila a čistota také.

Zlatá 6×6 – ta se mnou bydlí v ložnici a beru si jí k sobě na večerní meditační praxi. Její energie je klidnější a můžu po práci s ní v klidu usnout. Na rozdíl od větší 10×10, to by se mi usínalo jen těžko. Zároveň když náhodou někam cestuju, jezdí se mnou. Je to také skvělý pomocník, pokud pracuju s vogel krystalem (speciálně broušený čistý křišťál pro práci na energetickém/fyzickém těle) – krásně spolupracují a výsledky jsou výrazně rychlejší, než kdybych pracovala jen se samotným krystalem.

Zlatá 3×3 – ta se mnou spí v posteli 🙂

No a pak naše Zlatonka, pyramida 3,5 x 3,5 metru. To je láska. Přináší toho mnoho a nepřestává udivovat, překvapovat. Dokáže přinést velké množství energie, rozšíří vědomí velmi podobně, jako to umí například psychedelika. Zároveň ale umí být i klidná a přinést jen tichý a hluboký odpočinek. Čas v ní přestává často zcela existovat, a to už po malé chvilce. Já o Zlatonce říkám, že je to výtah směrem domů. Tam, kde je vše v pořádku, kde je dobře a kde se můžu zdrojovat.

V našem meditačním centru mám na půjčování dvě pyramidy 10×10 (zlatá, stříbrná) a hostům při pobytech ráda říkám, ať si je půjčují a experimentují s nimi. Ono totiž položit doma pyramidu na poličku a nepracovat s ní, je škoda. Když jí ale z té poličky sundáte a začnete experimentovat, zjistíte kolik toho dokáže nabídnout.

O tom, jaká cesta byla k velké pyramidě Zlatonce, se můžete dočíst zde: Pyramidu jsem propojila v základu s velkým množstvím krystalů, krásně se doplňují.

Přeju, ať pyramidy všem jasně září a můj vzkaz na závěr je “Experimentujte a pracujte s pyramidami aktivně. Dovolte jim ukázat, co vše vám mohou přinést do života”.

Anička Stahlová
www.dvursvatamari.cz